Neomounts Desk Mount | FPMA-D550BLACK Monitor Arm | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel | 10-32 " | Maximum weight (capacity
- TootjadNeomounts
- Mudel: FPMA-D550BLACK
- Saadavus: 3
-
51€
Neomounts Desk Mount | FPMA-D550BLACK Monitor Arm | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel | 10-32 " | Maximum weight (capacity) 8 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel |
| Gross depth (mm) | 46.00 mm |
| Gross height (mm) | 54.80 mm |
| Gross weight | 3.80 kg |
| Gross width (mm) | 88.80 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 32 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Net weight | 3.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100x100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75x75 mm |
| Paigutus | Desk Mount |
| Paper/Pasteboard | 384.00 g |
| Plastic (No PET) | 96.00 g |
| Producer | Neomounts |
| Screen size compatibility | 10-32 " |
| Tare weight (kg) | 0.48 kg |
| Toote nimetus | FPMA-D550BLACK Monitor Arm |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75, 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |















